Ubytování kemp

Ubytování v chatkách, místa pro stany a obytné vozy

V Autokempu Sykovec Vám nabízíme ubytování v 7 chatkách, ve 100 místech pro stanování a 30 místech pro obytné vozy a karavany. K dispozici je 55 elektrických přípojek napříč celým kempem.
V kempu si můžete vybrat místo, kam si stan nebo karavan postavíte. Parkování automobilů je možné přímo u stanů. V kempu si můžete rozdělat ohniště buď v centrálním ohništi, menších ohništích po kempu, v našem přenosném ohništi nebo ve vlastním grillu.

Provozní doba recepce: kemp otevřen od 28.4.2024 (Ne – Čt 8:30 – 21:00, Pá & So 8:00 – 22:00)

Zázemí pro návštěvníky kempu

Pro návštěvníky je v hlavní sezoně denně otevřena prodejna potravin a suvenýrů, kde je možné zakoupit také tabák a denní tisk. Nechybí občerstvení s pizzerií. V kempu jsou dvě budovy záchodů, sprchy a kuchyňka. Kuchyňka je vybavena vařiči, mikrovlnou troubou, rychlovarnými konvicemi, lednicemi s mrazákem, pračkou, sušičkou a myčkou. Na recepci je dále k dispozici hlídaná lednice s mrazákem. Cyklisti dále ocení možnost uschování kola do úschovny.

Při nepřízni počasí je možné využít společenskou místnost, která je přímo spojena s občerstvením. Ve společenské místnosti je pro hosty k dispozici TV nebo možnost zahrát si stolní tenis, fotbálek či knihovna.

Jaké vyžití nabízí kemp a okolí kempu návštěvníkům

Návštěvníci si mohou vychutnat malebnou přírodu Žďárských vrchů, která nabízí mnoho volnočasových aktivit. V blízkém okolí je mnoho skal s krásným výhledem jak pro běžné turisty, tak horolezce.

Cyklisté nebo milovníci pěší turistiky ocení mnoho lesních i asfaltových stezek a krásných míst, které stojí za to navštívit. Přímo v Autokempu je možné si zapůjčit jízdní kola a elektrokola. V Novém Městě na Moravě ve Vysočina aréně jsou singletrackové stezky.

Kemp leží u rybníku Sykovec, který nabízí nejčistší vodu na Žďársku díky písčitému dnu. V kempu je možnost zapůjčení šlapadel a loďky.

Naši nejmenší rekreanti se mohou pobavit na dětských prolézačkách a houpačkách. V kempu je starší hřiště například na volejbal, badminton či fotbal. V sousedních areálech je možno si zahrát tenis na umělé trávě, plážový volejbal, minigolf, nedaleko od kempu se nachází i lanový park. Pro pobavení může posloužit i letní kino ve Třech Studních.

Oblast Třech Studní je svou polohou výborným výchozím bodem pro výlety. V blízkém okolí můžete navštívit Poutní kostel na Zelené hoře, památka UNESCO, nádherné skály jako; Devět skal, Pasecká skála, Malínská skála nebo Prosíčka a mnoho dalších. Pramen(y) řeky Svratky na Žákově hoře. Největší přírodní zábavný areál v ČR Šiklův mlýn, hrad Pernštejn, betonové sochy Michala Olšiaka a mnoho dalších zajímavých míst.