Ubytování kemp

Ubytování v chatkách, místa pro stany a obytné vozy

Autokemp Sykovec nabízí svým návštěvníkům ubytování nedaleko obce Tři Studně. Pro návštěvníky je připraveno k ubytování 7 chatek. Dále kemp nabízí 100 míst pro stanování a 30 míst pro obytné vozy a karavany. K dispozici je 55 elektrických přípojek.
V kempu si můžete host vybrat místo, kam si stan nebo karavan postaví. Parkování automobilů je možné přímo u stanů. Hosté si mohou udělat táborák na předem připravených ohništích nebo ve vlastních grilech.

Provozní doba recepce: kemp mimo provoz, otevřeme v Květnu 2023

Zázemí pro návštěvníky kempu

Pro návštěvníky je v hlavní sezoně denně otevřena prodejna potravin a trafika, kde je možné zakoupit i suvenýry. Nechybí občerstvení s pizzerií. V kempu jsou dvoje sociálky, sprchy a kuchyňka. Kuchyňka je vybavena vařiči, mikrovlnou troubou, rychlovarnými konvicemi, lednicemi s mrazákem a pračkou se sušičkou. Na recepci je dále k dispozici hlídaná lednice s mrazákem a vařič k zapůjčení. Návštěvníci s jízdními koly ocení možnost kola uschovat do úschovny.

Při nepřízni počasí je možné využít společenskou místnost, která je přímo spojena s občerstvením. Ve společenské místnosti je pro hosty k dispozici TV nebo je zde možnost zahrát si stolní tenis či fotbálek.

Jaké vyžití nabízí kemp a okolí kempu návštěvníkům

Návštěvníci si mohou vychutnat přírodu CHKO Žďárské vrchy, která nabízí mnoho volnočasových aktivit. V blízkém okolí je mnoho skal vhodných pro horolezectví.

Cyklisté nebo milovníci pěší turistiky ocení mnoho lesních i asfaltových stezek a krásných míst, které stojí za to navštívit. Přímo v autokempu je možné si zapůjčit jízdní kola. V Novém Městě na Moravě ve Vysočina aréně jsou stezky singletrack.

Kemp leží u rybníku Sykovec, který nabízí nejčistší vodu na Žďársku díky písčitému dnu. V kempu je možnost zapůjčení šlapadel a pramice.

Naši nejmenší rekreanti se mohou pobavit na pískovišti nebo dětských prolézačkách a houpačkách nebo trampolíně. V kempu je starší hřiště například na volejbal, badminton či fotbal. V sousedních areálech je možno si zahrát tenis na umělé trávě, plážový volejbal, minigolf nebo lezení v lanovém parku. Pro pobavení letní kino ve Třech Studních.

Oblast Třech Studní je svou polohou výborným výchozím bodem pro výlety.  V blízkém okolí můžete shlédnout Poutní kostel na Zelené hoře, památka UNESCO, nádherné skály Devět skal, Pasecká skála, Dráteníčky, Čtyři palice a mnoho dalších. Pramen(y) řeky Svratky na Žákově hoře. Největší přírodní zábavný areál v ČR Šiklův mlýn, hrad Pernštejn, betonové sochy Michala Olšiaka a mnoho dalších zajímavých míst.